Akrobatyka powietrzna
Aerial hoop (koła cyrkowe)
Akrobatyka powietrzna to nic innego, jak taniec w powietrzu. Zajęcia prowadzone są na kołach lub szarfach, a swoją naukę dzieci zaczynają od kół. Ćwiczyć może każdy – niezależnie od poziomu zaawansowania, bowiem instruktor indywidualnie podchodzi do każdego uczestnika zajęć

Zajęcia dają mnóstwo satysfakcji, ponieważ odbywają się na wysokości oraz mają pozytywny wpływ na ciało. Dzięki regularnym ćwiczeniom wzmacniają się górne partie ciała oraz brzuch. Nogi się uelastyczniają, co przekłada się na wzbogacenie figur, m.in. o szpagaty. Zajęcia z akrobatyki powietrznej poprawiają również zręczność oraz gibkość i pozwalają nabrać pewności siebie.

Akrobatyka powietrzna łączy w sobie taniec, akrobatykę oraz kontorsję (sztukę gięcia ciała). Na zajęciach akrobaci uczą się różnych figur, które są ze sobą łączone i tworzą piękne show! Lekkie i zwinne ruchy akrobatów dają pokaz niesamowitych emocji, działają na wyobraźnię oraz dają zastrzyk pozytywnej energii. Raz w miesiącu akrobaci swoje umiejętności przedstawiają podczas pokazów dedykowanym swoim najbliższym. Taniec w powietrzu tworzy piękne widowisko, które każdego widza może przenieść w świat magii. Profesjonalna kadra dba o profesjonalizm, bezpieczeństwo i niezapomnianą przygodę!