Fitness
Czas na działanie jest własnie teraz!

Cardio Dance

To fitness połączony z tańcem.  Zajęcia nie tylko pomogą poprawić kondycję, spalić sporo kalorii, ale także poprawią humor i są świetnym sposobem na aktywność.

Płaski brzuch

Intensywny trening wzmacniający mięśnie brzucha oraz dolne partie ciała

cwiczenia-plaski-brzuch-puls-wloclawek
stop-cellulit-puls-wloclawek

Stop cellulit

Zajęcia o umiarkowanej intensywności łączące zajęcia aerobowe i wzmacniające dolne partie ciała – brzuch, uda i pośladki. Zajęcia te nastawione są na modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu, czyli to na czym kobietom zależy najbardziej. Zajecia przeznaczone dla każdego.

TBC

total body condition – zajęcia ogólnorozwojowe poprawiające kondycję oraz wzmacniające mięśnie i poprawiające sylwetkę. Ćwiczenia z różnymi akcesoriami fitness. W ciągu godzinnych zajęć spala się 420 – 520 kcal (w zależności od wagi).

atb-puls-wloclawek

ABT

Zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha, ud i pośladków.
Ćwiczenia zaczynają się od rozgrzewki, a następnie wykonuje się kompleksowy zestaw ćwiczeń na dolne partie ciała.
Regularne ćwiczenia zapewniają smukłą sylwetkę.

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia mają charakter profilaktyczny, zapobiegają bólom i zmianom w obrębie kręgosłupa. Ćwiczenia opierają się głównie na wzmacnianiu mięśni głębokich, rozciąganiu przykurczonych stref oraz uczą przyjmowania poprawnej postawy na co dzień
cwiczenia-z-pilkami-wloclawek

Piłki

Cwiczyć przy pomocy piłek gimnastycznych mogą wszyscy, niezależnie od stopnia wygimnastykowania. Dzięki temu, że wszystkie ćwiczenia odbywają się w oparciu o piłkę, odciążone zostają stawy kolanowe. Ćwiczenia z użyciem dużej piłki wzmacniają mięśnie brzucha i grzbietu oraz zapobiegają bólom kręgosłupa. Przy użyciu piłki łatwiej rozciągać mięśnie i usprawnić koordynację ruchową.

Sprzęt mix

Zajęcia wzmacniające i ogólnorozwojowe z użyciem różnego sprzętu – gumy, piłki, skakanki, easytone step, ovoball, ciężarki, laski sportowe itp.

zdrowy-kregoslup-wloclawek

Chcesz zapisać się na zajęcia?