Kadra

Poznaj nas

W Puls Centrum Tańca i Sportu przykładamy szczególną uwagę do zajęć, które są u nas przeprowadzane. Naszą kadrę uzupełniają zdolni i utytułowani trenerzy, którzy chętnie dzielą się wiedzą

Kadra Puls Włocławek

Mateusz Bołądź

Trener akrobatyki
"Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić." – Walt Disney Mateusz to Mistrz Polski w skokach akrobatycznych na ścieżce, trener akrobatyki i pływania, nauczyciel i wychowawca w szkole podstawowej. Miłośnik i popularyzator sportu, w którym widzi uniwersalny skarbiec wartości. Mateusz pochodzi z Torunia, w którym zaczęła się jego przygoda z akrobatyką. Tam próbował swoich sił we wszystkich możliwych konkurencjach akrobatycznych, m.in. dwójkach i czwórkach męskich, oraz w skokach na ścieżce i trampolinie, w których odnosił największe sportowe sukcesy. Jego treningi to morze kreatywności i uśmiechu, a także równowaga pomiędzy dobrą zabawą i dyscypliną. Jako trener akrobatyki i pływania, mówi: „Pomagam w otwieraniu się na piękno i możliwości ludzkiego ciała, uczę akrobatyki gdzie tylko się da - w wodzie, na lądzie i w powietrzu”.

Karina Chrząszczewska

Instruktorka Akrobatyki Powietrznej

Karolina Ślusarska

Instruktorka tańca i Zumby
Absolwentka Akademii Morskiej w Szczecinie i Politechniki Warszawskiej Absolwentka Studium Wojskowego w Szczecinie Absolwentka MBA w Wyższej Szkole Logistyki Licencjonowana instruktorka ZUMBY Dyplomowany instruktor fitness (Szkolenie w Open Mind Health & Fitness Idea) Dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego Ukończone szkolenia Aero – box, Aqua Aerobic Zwyciężczyni Pucharu Polski 2002 w kategorii Disco Dance Od 2004 roku instruktorka tańca Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych oraz konwencji fitness W latach 2004-2006 tancerka Rewii w Szczecinie Prowadzone przez nią grupy Impuls wielokrotnie zdobywają tytuły Mistrzów Europy oraz Mistrzów Świata federacji WADF w kategorii Jazz i Disco Dance W Centrum Tańca i Fitness PULS prowadzi grupy reprezentacyjne Impuls Kids, Impuls Junior i Impuls, fitness oraz Zumbę http://karolinastawisinska.zumba.com/

Kaja Odzimek

Instruktorka tańca
Dyplomowana instruktorka tańca Animator czasu wolnego Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 5 lat pod okiem Karoliny Ślusarskiej Tancerka grupy reprezentacyjnej Impuls Disco Dance, Jazz, z którą wielokrotnie stawała a najwyższym podium na Mistrzostwach Świata i Europy W 2016 zdobyła  V-ce Mistrzostwo Świata w kategorii Jazz Dance

Wiktoria Możdrzeń

Instruktorka tańca
Dyplomowana instruktorka tańca – ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością “Taniec” (Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej i Ministerstwo Sportu) Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat trenując pod okiem Luizy Pyla i Karoliny Ślusarskiej W sezonie 2016/2017 zdobyła tytuł Mistrza Europy wraz z formacją IMPULS w kategorii disco oraz v-ce Mistrzostwo Europy w Trio jazz oraz Trio disco. W tym samym roku zdobyła również v-ce Mistrzostwo Świata w mini formacji disco oraz w mini formacji Jaz a z Trio jazz uzyskała na tych zawodach III miejsce W sezonie 2017/2018 na Mistrzostwach Polski zdobyła 2 miejsce Miniformacja jazz IMPULS, 2 miejsce Formacja jazz IMPULS Mistrzostwa Europy : 2 miejsce Trio jazz (Kaja Odzimek + Wiktoria Możdrzeń + Julia Kowalska) 3 miejsce Formacja IMPULS za choreografie "Cancer" Choreograf i instruktor grup zaawansowanych Jazz Impact Kids i Jazz Impact Junior Ukończone kursy: Animator czasu wolnego dziecięcego Animator dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym (Centrum Kształcenia Zawodowego Into the World) Dyplomowany wychowawca wypoczynku Ukończony kurs psychologicznych podstawy rozmowy z dziećmi w traumie i po przejściach Studentka Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Sport&Wellness

Natalia Krynicka

Instruktorka tańca
Dyplomowany instruktor tańca Absolwentka Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na kierunku pedagogika, specjalizacja resocjalizacja i wychowanie obronne Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat głównie tańcząc disco dance Uczestniczyła w wielu turniejach ogólnopolskich oraz mistrzostwach Europy i mistrzostwach Polski, na których w kategorii formacja zdobyła złoty medal.

Nikola Piotrowska

Instruktorka tańca
Dyplomowana instruktorka tańca - ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Taniec (Polska Akademia Kultury i Sportu) Animator dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym (Centrum Kształcenia Zawodowego Into the World) Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat trenując pod okiem Karoliny Ślusarskiej Tancerka grupy reprezentacyjnej IMPULS, z którą wielokrotnie zdobywała tytuł Mistrza Europy oraz Świata: W sezonie 2016/2017 zdobyła tytuły: Mistrza Europy i Świata wraz z formacją IMPULS w kategorii disco- dance V-ce Mistrzostwo Europy w Trio Jazz oraz Trio Disco - dance V-ce Mistrzostwo Świata w mini formacji disco dance oraz mini formacji jazz jako solistka zdobyła 6- miejsce w kategorii Jazz na Mistrzostwach Świata W sezonie 2017/2018 zdobyła tytuły: V- ce Mistrzostwo Polski z mini formacją IMPULS JAZZ V-ce Mistrzostwo Polski z formacją IMPULS JAZZ V-ce Mistrzostwo Europy w Trio jaz 3 miejsce na Mistrzostwach Europy z formacją IMPULS za choreografię "Cancer"

Martyna Mielcarek

Instruktorka tańca
Instruktor Hip Hopu Dwukrotna Mistrzyni Polski oraz Świata w kat. solo Urban Street federacji WADF Mistrzyni Europy w kat. duet Urban Street federacji WADF wraz z Zuzanną Wiśniewską  V-ce Mistrzyni Europy, które zdobyła razem z formacją The Hunters w kategorii Urban Street Dance Large Team (czerwiec 2018 r.) Wyróżniona przez Prezydenta Miasta Włocławek w kategorii Twórca - Taniec  za duet z Zuzanną Wiśniewską za Mistrzostwo Europy 2018 w kategorii Urban Street Dance Duos Adults.

Jerzy Ferchow

Instruktor tańca

Lidia Galińska

Instruktorka fitness
Instruktorka fitness Wychowawca wypoczynku Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy Zamiłowania: trekking, wspinaczka górska, książki, kino Motto: "Nigdy nie jest za późno, żeby zrobić coś dla siebie".

Małgorzata Więckowska

Instruktorka fitness

Małgorzata Kudłak

Instruktorka Zumby

Katarzyna Popielarczyk

Danuta Stawisińska

Właścicielka

Agnieszka Fronczak

Managerka
Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; magister dziennikarstwa; animator; wychowawca wypoczynku/kierownik wypoczynku. 

Oliwia Jankowska

Instruktorka grupy przedszkolnej

Chcesz dołączyć
do naszego zespołu?