Oferta dla szkół

Dlaczego warto, by dziecko brało udział w zajęciach tanecznych?
Zajęcia taneczne są doskonałą formą spędzania czasu, ale przede wszystkim wpływają na postawę ciała, dlatego warto ćwiczyć od najmłodszych lat. Dzieci uprawiające ten rodzaj sportu mogą pochwalić się lepszą motoryką oraz umiejęstnością zachowania równowagi. Taniec zapobiega również wadom kręgosłupa, co niestety w dzisiejszych czasach jest na porządku dziennym. Taniec to również nieustanny rozwój i sposób na wyrażenie siebie. Zajęcia taneczne wpływają również na zwiększenie poziomu energii i endorfin.

Co oferujemy?

Proponujemy zajęcia taneczno-ruchowe, które rozwiną umiejętności uczestników. Zajęcia prowadzone są w sposób bezpieczny oraz dostowane do wieku i potrzeb dzieci. Na zajęciach uczestnicy nauczą się podstawowych kroków z różnych stylów tańca, m.in. jazzu, disco dance, czy hip hopu.  Dla Państwa wygody zajęcia odbywają się w Państwa placówce po wcześniejszym ustaleniu harmonogramu. Jeśli nie dysponują Państwo pomieszczeneniem do przeprowadzenia tego typu  zajęć proponujemy, by odbywały się one u nas. Do dyspozycji mamy 4 sale oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

 

Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki, następnie prowadzona jest nauka tańca, a na sam koniec proponujemy zabawę ruchową.

 

Oferta skierowana jest dla dzieci, dzięki czemu od najmłodszych lat maluchy mogą zacząć rozwijać swoje pasje doskonale się przy tym bawiąc.

Instruktorzy

Od ponad 8 lat prowadzimy zajęcia w różnych przedszkolach i szkołach, zarówno na terenie miasta, jak i poza nim. Nasz skład tworzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy nadal się doskonalą, aby zajęcia były interesujące i ciekawe. Dodatkowo instruktorzy Centrum Tańca i Sportu Puls są Mistrzami Polski, Świata i Europy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń!

666 356 999 | 537 187 006