Oferta ślubna
CENTRUM TAŃCA I SPORTU

Oferta ślubna

oferta-slubna-wloclawek-puls
nauka-tanca-na-wesele-puls-wloclawek
Pierwszy taniec Pary Młodej to niezwykle ważna część dnia ślubu. To on rozpoczyna wesele i nadaje ton całemu wydarzeniu. Jak sprawić aby nowożeńcy i ich goście mogli przeżyć niezapomniane wrażenia?
pierwszy-taniec-choreografia-puls-wloclawek
pierwszy-taniec-puls-wloclawek

Pierwszy taniec

Indywidualne zajęcia pozwolą na stworzenie dokładnie tego, czego pragniecie, a nasi instruktorzy odpowiednio przygotują Was do tej jedynej w swoim rodzaju prezentacji tanecznej. Planujemy choreografię i dobieramy muzykę, pomagając młodej parze zrobić pierwszy krok w kierunku nowej drogi życia.
Harmonogram zajęć dopasowany jest specjalnie do kalendarza narzeczonych. Lekcje odbywają się również w weekendy. W grafik zajęć możemy włączyć również naukę tańca użytecznego, dzięki którym poczujesz się pewniej tańcząc z rodziną podczas każdej imprezie tanecznej.

Nauka tańca Panny Młodej dla Pana Młodego

Zrób niespodziankę swojemu przyszłemu mężowi i zatańcz dla niego na Waszym weselu. Na pewno będzie to niezapomniany prezent i świetna zabawa. Oferujemy przygotowanie choreografii dla przyszłej Panny Młodej, którą zatańczy dla Pana Młodego. Powiedz nam czego oczekujesz a my dopasujemy styl i układ dla Ciebie.
Dodatkowo jeżeli chcesz Twój występ może się odbyć z dwoma profesjonalnymi tancerkami lub tancerki mogą wykonać osobny taniec dla Pary Młodej i gości.
taniec-panny-mlodej-dla-pana-mlodego

Cennik

Nauka pierwszego tańca

120 zł za godzinę nauki

Nauka tańca panny młodej dla Pana młodego

120 zł za godzinę nauki

Nauka tańca panny młodej dla Pana młodego i występ z 2-ma tancerkami

120 zł godzina + za występ 300 zł (dojazd poza Włocławek dodatkowo płatny);

Występ 3 tancerek na weselu

420 zł (dojazd poza Włocławek dodatkowo płatny)