Taniec

High Heels

Zajęcia stworzone z myślą o kobietach. Zmysłowe, kobiece ruchy do znanych utworów w niesamowitych choreografiach. Każda kobieta odnajdzie się na tych zajęciach, które sprawią dużo satysfakcji, dodadzą pewności siebie i odprężą po ciężkim dniu pracy.

puls-wloclawek
puls-wloclawek

Commercial Dance

Commercial Dance jest formą tańca teledyskowego, czyli kombinacją wielu stylów tanecznych. Charakteryzuje się dynamiką i różnorodnością.

Modern Jazz

Modern jazz jest gatunkiem zawierającym w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego. Podstawą są w nim dwa elementy: rytm i izolacje. Jest to taniec liryczny, spokojny, w którym tancerz pokazuje emocje.

Taniec towarzyski w parach (użytkowy)

Są to zajęcia grupowe, na których pary nauczą się tańca użytkowego oraz walca angielskiego i wiedeńskiego, samby, cha-chy itp. Prowadzimy również indywidualne lekcje dla par z instruktorem, który może przygotować parę m.in. do pierwszego tańca weselnego.

Pole Dance

Pole Dance łączy elementy choreografii i akrobatyki. Dzięki tym zajęciom w krótkim czasie ciało się ujędrnia, zmniejsza się cellulit, a sylwetka nabiera pięknych kształtów. Co ważne! Uczestnicy nabierają pewności siebie, mają większe poczucie własnej wartości, a w oczach pojawia się ten szczególny błysk!
Zajęcia można rozpocząć „od zera”, więc każdy jest mile widziany. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – wiek nie ma znaczenia.

 

308253874_1793733750973039_6135559493624753147_n