Taniec

Przedszkolaki
(zajęcia rytmiczne)

Zajęcia dla najmłodszych od 3 do 4 lat. Zajęcia na których dzieci uczą się koordynacji i podstawowych kroków z każdego stylu tanecznego

Jazz

Jazz jest gatunkiem zawierającym w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego. Podstawą są w nim dwa elementy: rytm i izolacje. Jest to taniec liryczny, spokojny, w którym tancerz pokazuje emocje.

Modern Jazz

to połączenie lekkości baletu z dynamiką jazzu, liryką i izolacjami tańca współczesnego, a do tego wykorzystanie przestrzeni i elementów floor-work. Zajęcia dla modern to odnajdywanie świadomości ciała poprzez współczesne, emocjonalne choreografie oraz nauka techniki tańca współczesnego.

Hip-Hop

Nazwa tego stylu tańca wzięła się od stylu muzyki, do której jest wykonywany. Podstawowy w hip-hopie jest tzw. bouncing polegający na odwzorowaniu podstawowego beatu w muzyce. Charakterystyczną cechą tego tańca jest mocna praca nóg na ugiętych kolanach w połączeniu ze zwartą, plastyczną górną partią ciała

Disco Dance

Charakteryzuje się szybkim tempem, wymachami nóg, szpagatami oraz figurami akrobatycznymi.

Balet

Taniec klasyczny to specyficzna forma tańca Jest bazą dyscypliny dla ciała tancerza do stosowania we wszystkich innych technikach.

Pole Dance

Pole Dance łączy elementy choreografii i akrobatyki. Dzięki tym zajęciom w krótkim czasie ciało się ujędrnia, zmniejsza się cellulit, a sylwetka nabiera pięknych kształtów. Co ważne! Uczestnicy nabierają pewności siebie, mają większe poczucie własnej wartości, a w oczach pojawia się ten szczególny błysk!
Zajęcia można rozpocząć „od zera”, więc każdy jest mile widziany. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – wiek nie ma znaczenia.